![Kirayume Brown [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/02_chapun_1m_lens_2d_kirayumebrown.jpg?v=1778477979&width=3000)
![Kirayume Brown [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/02_chapun_eye_front_kirayumebrown.jpg?v=1778478252&width=2400)
![Kirayume Brown [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/02_chapun_eye_real_angle_kirayumebrown.jpg?v=1778478303&width=2400)
![Kirayume Brown [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/Untitleddesign_5_5452b96d-ccf9-49f0-9e53-9eab1f27a99b.png?v=1778478415&width=1080)
Kirayume Brown [Chapun] | 1month
lenses
DIA 15.0mm
CDIA 14.5mm
| Brand | Chapun |
| Series | Chapun 1month |
| Replacement | 1month |
| Contents | 2 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 15.0mm |
| CDIA | 14.5mm |
| Water Content | 38.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | PVマンスリー |
| Medical Device Approval Number | 30500BZI00045000 |
| Vendor | PIA |
| Manufacturer | PIA |



Kirayume Brown [Chapun] | 1month
Sale price¥2,475

![Motivasi licik [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/01_chapun_1m_lens_2d_zurumotebeige.jpg?v=1778477972&width=3000)
![Kelabu kadangkala [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/04_chapun_1m_lens_2d_tokitomegray.jpg?v=1778477957&width=1000)
![Tokitome Brown [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/03_chapun_1m_lens_2d_tokitomebrown.jpg?v=1778477950&width=1000)