

![Dear Baby [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/eyegenic_eye_03_nm03_dearbaby_1500px_6b135e18-8df7-4e31-b0f3-3ca62a1261ae.jpg?v=1776662079&width=1500)
![Dear Baby [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/eyegenic_spec_03_nm03_dearbaby_1500px_8748fc7b-d5c4-4fc2-b499-04807938cf3e.jpg?v=1776662079&width=1500)
![Dear Baby [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/Untitleddesign_8_0cd4301f-7147-45a5-be19-ed65bc87a799.png?v=1776662079&width=1080)
![Dear Baby [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/eyegenic_00_main_01_1500px.jpg?v=1776662079&width=1500)
Dear Baby [EYEGENIC] | 1month
此顏色有提供每盒一片的度數選項。
請依據您的度數為左右眼各購買一盒,共兩盒。
lenses
DIA 14.2mm
CDIA 13.2mm
| Brand | EYEGENIC |
| Series | EYEGENIC by EverColor 1month |
| Replacement | 1month |
| Contents | 1, 2 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.2mm |
| CDIA | 13.2mm |
| Water Content | 38.5% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | |
| Medical Device Approval Number | 22300BZX00162A45 |
| Vendor | aisei |
| Manufacturer | Asia Networks |













Dear Baby [EYEGENIC] | 1month
促銷價¥2,475
