

![Sepia Mist [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/eyegenic_eye_07_n06_sepiamist_1500px.jpg?v=1776663233&width=1500)
![Sepia Mist [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/eyegenic_spec_07_n06_sepiamist_1500px.jpg?v=1776663233&width=1500)
![Sepia Mist [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/Untitleddesign_10_d769dfa9-1f8b-4c3f-93f6-baff15d8eb05.png?v=1776663233&width=1080)
![Sepia Mist [EYEGENIC] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/eyegenic_00_main_01_1500px_power_fbaf80e5-630c-477c-bbc5-5455f8b1cf60.jpg?v=1776663233&width=1500)
Sepia Mist [EYEGENIC] | 1month
此顏色有提供每盒一片的度數選項。
請依據您的度數為左右眼各購買一盒,共兩盒。
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 13.7mm
| Brand | EYEGENIC |
| Series | EYEGENIC by EverColor 1month |
| Replacement | 1month |
| Contents | 1, 2 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 13.7mm |
| Water Content | 38.5% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | |
| Medical Device Approval Number | 22300BZX00162A45 |
| Vendor | aisei |
| Manufacturer | Asia Networks |













Sepia Mist [EYEGENIC] | 1month
促銷價¥2,475
