![Herzklopfen Grau [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/04_chapun_1m_lens_2d_tokitomegray.jpg?v=1778477957&width=1000)
![Herzklopfen Grau [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/04_chapun_eye_front_tokitomegray.jpg?v=1778478230&width=2800)
![Herzklopfen Grau [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/04_chapun_eye_real_angle_tokitomegray.jpg?v=1778478276&width=2400)
![Herzklopfen Grau [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/Untitleddesign_4_d5d5c16a-0fb0-4b23-a5ea-f9556a721c8f.png?v=1778478392&width=1080)
Herzklopfen Grau [Chapun] | 1month
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 14.0mm
| Brand | Chapun |
| Series | Chapun 1month |
| Replacement | 1month |
| Contents | 2 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 14.0mm |
| Water Content | 38.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | ハイドロン マンスリー |
| Medical Device Approval Number | 22900BZX00215000 |
| Vendor | PIA |
| Manufacturer | PIA |



Herzklopfen Grau [Chapun] | 1month
Angebot¥2,475

![Kirayume Braun [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/02_chapun_1m_lens_2d_kirayumebrown.jpg?v=1778477979&width=3000)
![Listige Motivation [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/01_chapun_1m_lens_2d_zurumotebeige.jpg?v=1778477972&width=3000)
![Tokitome Braun [Chapun] | 1month](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/03_chapun_1m_lens_2d_tokitomebrown.jpg?v=1778477950&width=1000)