![Melting Pink [a-eye] | 1day](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/02_b3fa587b-00e8-4fea-8991-54d8c81ae907.png?v=1753933244&width=800)
![Melting Pink [a-eye] | 1day](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/02_melting-pink-0514.jpg?v=1753933244&width=792)
![Melting Pink [a-eye] | 1day](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/a-eye_14.0_10pcs_8ca05cbc-9f18-40a0-a699-e7a081f55a89.png?v=1753933245&width=1500)
Melting Pink [a-eye] | 1day
lenses
DIA 14.0mm
CDIA 13.1mm
| Brand | a-eye |
| Series | 1-DAY Refrear a-eye |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | Silicone Hydrogel |
| DIA | 14.0mm |
| CDIA | 13.1mm |
| Water Content | 47.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | Silicone Hydrogel/UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | ワンデーリフレア シリコーン |
| Medical Device Approval Number | 30200BZX00117000 |
| Vendor | FROMEYES |
| Manufacturer | FROMEYES |

















Melting Pink [a-eye] | 1day
Sale price¥2,640

![Nova Greige [a-eye] | 1day](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/07_e2a016da-171b-49f5-9e51-5fe1d809b157.png?v=1753932406&width=800)
![Dramatic Gray [a-eye] | 1day](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/06_8c600b42-0c10-4aaa-a969-393f007cc870.png?v=1753933210&width=800)
![Refined Brown [a-eye] | 1day](http://global.pushcolor.com/cdn/shop/files/05_a8a2c345-5753-48cb-b015-12bf1e786faa.png?v=1753933213&width=800)